Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie plastycznym "Najpiękniejsza Walentynka"
Plakat informujący o konkursie na "Najpiękiejszą Walentynkę" skierowany do mieszkańców Gminy Pielgrzymka. Na różowym tle w samym centrum umieszczono nazwę konkursu, pod spodem zostały wyszczególnione kategorie wiekowe. Na górze znajduje się grafika przedstawiająca 10 serduszek w kolorach fioletowym i różowym. Na dole plakatu z prawej strony zawarte zostały informacje o konkursie. W dolym rogu z lewej strony widnieje aniołek strzelający z łuku. W lewym górnym rogu znajduje się logo GCKiB.
Przedstawiamy wyniki konkursu:
Kategoria klasy I- III
Nela Braun i Maria Bernasiewicz
2 miejsce Anna Skorupińska
Kategoria klasy IV - VIII
1 miejsce ex-aequo: Aleksandra Nowak i Anna Nowak
Kategoria młodzież i dorośli
1 miejsce ex-aequo: Józefa Paluch i Angelika Naporowska
2 miejsce ex-aequo: Ewelina Niklewicz-Dębicka i Helena Szułkowska
Wyróżnienia otrzymują:
Mirosława Majewska i Bogusława Suchostawska
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy!
