Ach, co to był za wieczór!
Jesienne dekoracje, pięknie zastawione stoły i wspaniała atmosfera złożyły się na niecodzienne wydarzenie. Świetlica wiejska w Twardocicach dnia 22 października 2021 r. wypełniła się szacownymi gośćmi – Seniorami Gminy Pielgrzymka. Po uroczystym powitaniu, życzenia solenizantom złożyli Wójt Gminy – Tomasz Sybis oraz dyrektor GCKiB im. Z. Bernackiego w Pielgrzymce – Beata Gralak.
Przy tradycyjnej lampce szampana zasponsorowanego przez Radną Angelikę Naporowską, odśpiewano Seniorom „Sto lat”, a następnie podzielono przepyszny tort specjalnie przygotowany na to święto, przez Katarzynę Słowik. Od pierwszych taktów muzyki Seniorzy aktywnie włączali się do zabawy. Spotkanie zaszczycił Gminny Klub Seniora z Pielgrzymki.
Organizatorzy zadbali o przygotowanie konkursów i animacji. Wybrano SUPER SENIORA i SUPER SENIORITĘ WIECZORU. Nasi dostojni goście za swoją kreatywność i udział w zabawach otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Firmę KAJUSZ , REN BUT oraz sklep URWIS SC Moniki i Adama Łasińskich.
Za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie imprezy dziękujemy sołtysowi wsi Twardocice – Stanisławowi Pępkowskiemu , Radnym Twardocic, Radzie Sołeckiej oraz KGW.
Wszystkim gościom dziękujemy za niezapomniane chwile.
