• Odsłon: 71
  • Odsłon: 80
  • Odsłon: 67

 1 czerwca 2021 - dzień pełen słońca i zabawy! Było nam przeogromnie miło Was wszystkich gościć i spędzić z Wami ten dzień.... i jak cudownie widzieć, że nasz nowy - Wiejski Dom Kultury nareszcie zaczyna tętnić życiem! ❤ Zobaczcie sami, jak świętowaliśmy dziś ,,Gminny Dzień Dziecka 2021'' z najmłodszymi uczniami ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pielgrzymce.

Mamy nadzieję, że Wam się podobało! Bo nam - bardzo! ❤ Tęskniliśmy za takimi dniami i za Wami oczywiście! ❤
Życzymy wszystkiego najsłodszego Dzieciaki!

Do zobaczenia! - Ekipa GCKiB Pielgrzymka

_____________

Sponsorem wszystkich słodkości oraz talony na lody, gofry czy watę cukrową dla każdego uczestnika była Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pielgrzymce, dziękujemy!