Weź i podnieś to! Dziś 22 kwietnia 2021 r. czyli #DzieńZiemi - Święto miejsca, w którym mieszkamy i które jest naszym wspólnym domem.
- Zrób prezent dla planety z okazji jej święta!
- Zadanie jest banalnie proste - weź worek i podnieś śmieci.
- Nie tylko dziś, jutro czy za tydzień, nie od święta lecz zawsze i wszędzie!
- Schyl się! Podnieś i umieść w odpowiednim miejscu.
- ...a najważniejsze jest najłatwiejsze - NIE ŚMIEĆ! :)
Poniżej zdjęcia z niektórych akcji sprzątania miejsc tuż przy świetlicach wiejskich w naszej gminie: m.in. w Sołectwie Jastrzębnik - Czaplach, Proboszczowie, Twardocicach oraz w Pielgrtzymce tuż przy #GCKiB czyli w naszym pięknym parku. Pochwal się jeśli i Ty zrobiłeś dobry uczynek dla Ziemi! Wejdź na nasz Facebook i dodaj zdjęcie w komentarzu pod postem akcji!