Uwaga mamy wyniki konkursu NA NAJPIEKNIEJSZĄ PISANKĘ wielkanocną!!!
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!

W KATEGORII: OSOBY DOROSŁE:

1 MIEJSCE - Benia Kazek
2 MIEJSCE - Małgorzata Hołyszewska 
3 MIEJSCE - Małgorzata Pietrusiewicz
WYRÓŻNIENIA: Helena Szułkowska oraz Justyna Jabłońska

W KATEGORII: DZIECI ORAZ MŁODZIEŻ

1 MIEJSCE - Katarzyna Malik
2 MIEJSCE - Amelia Zarazińska
3 MIEJSCE - Marysia Naporowska
WYRÓŻNIENIA: : Igor, Martyna i Julia Jakielaszek oraz Patrycja Rogalska

Prosimy osoby, które zwyciężyły w dwóch kategoriach wiekowych (miejsca od 1-3) o wiadomość prywatną w celu omówienia kwestii wygranej KARTY PODARUNKOWEJ do wykorzystania na Allegro

Wszystkich zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród od środy 31 marca 2021, ALE UWAGA! Prosimy o wcześniejszy telefon w celu uzgodnienia godziny przybycia.
Niestety obostrzenia zakazują Nam byście mogli do Nas wejść, dlatego przygotujemy tuż przy drzwiach specjalny punkt odbioru dyplomów i nagród!

  • Odsłon: 47
  • Odsłon: 54
  • Odsłon: 80