
Już jutro Tłusty Czwartek! Z tej okazji mamy dla każdego czytelnika coś słodkiego! Warto wspomnieć, że w naszych bibliotekach znów powiększyły się księgozbiory i jest duuużo nowych tytułów! ...ale to nie wszystko! Wypatrujcie Nas w godzinach popołudniowych w okolicy Dino lub naszych budek z książkami, będziemy tam z Gokusiem, gorącymi napojami oraz słodkościami!