To już ostatni występ w Gminnym Koncercie Kolęd! Gmina Pielgrzymka czyli Wy Mieszkańcy po raz kolejny udowodniliście, że można na Was liczyć i dzięki Wam, te najważniejsze wydarzenia z naszej małej ojczyzny nadal mogą się odbywać!
Poprzedni rok, zmusił na nas całkowitą zmianę wydarzeń kulturalnych takich jak: Biesiada Zespołów Kresowych, Dożynki Gminne, Andrzejki, Mikołajki, wydarzenia związane ze Świętami Bożego Narodzenia czy choćby zaplanowane od A do Z zajęcia w świetlicach, kursy tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych, warszaty, konkursy i wiele więcej.
Te wszystkie aktywności były i będą najważniejsze i będą realizowane nadal! Jedne wydarzenia można przenieść do sieci, inne nieiesty nie, ale ,,Co się odwlecze, to nie uciecze'' więc robimy co w naszej mocy, by życie kulturalne tętniło nieustannie - przenieśliśmy się do Internetu, który kiedyś był tylko dodatkiem w naszej pracy, dziś gra pierwsze skrzypce. Ten zwariowany dla wszystkich okres kiedyś się skończy i będziemy miło wspominać i wracać do materiałów, które głównie tworzyliście Wy sami! My je tylko publikowaliśmy w jednym miejscu
Wy tworzycie tradycje, Wy ją pielęgnujecie, Wy o niej pamiętacie!
... my Wam w Tym pomagamy jak możemy! Tym występem Adriana (młodego miłośnika folkloru) kończymy akcje #KolędujeMY! czyli Gmina Pielgrzymka rozśpiewana na święta... w której wzięło około 30 osób, dzieci, młodzież, dorośli! Dziękujemy
Ps. Napiszemy to po raz kolejny: Do zobaczenia, oby jak najszybciej!
- Załoga #GCKiBPielgrzymka