Drogie Dzieci, zobaczcie! Wasz szkolny karmnik jest już uzupełniony! Pod Waszą nieobecność, Gokuś z naszą małą pomocą oraz z kamerą odwiedzilł i uzupełnilł jego wnętrze odpowiednim pokarmem - dla tych, którzy nie wiedzą to wspomniana ,,ptasia restauracja'' stoi tuż przed budynkiem Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pielgrzymce.
Jesteśmy pewni, że gdyby lekcje odbywały się normalnie, karmnik ten codziennie przez Was mijany a także doglądany, miałby dużo więcej pożywienia lecz najważniejsze, że ktoś o nim pamięta i nie był pusty! Ale to nie wszystko! Odiwedziliśmy też Zabytkowy Park przy Gminnym Centrum Kultury i powiesiliśmy na drzewach sporo smakołyków Zobaczcie jakie pyszności zawisły na starych parkowych gałęziach! Gokuś podpowie Wam też co lubią oraz czego najbardziej potrzebują ptaki w czasie zimy!
A Wy? Dokarmiacie ptaki? Macie karmniki? Jesteśmy bardzo ciekawi! Tymczasem zobaczcie jak Nasz przedstawiciel dba o skrzydlatych przyjaciół.
Do zobaczenia! - Gokuś