Podsumowanie wakacji 2020 w GCKiB im. Z. Bernackiego w Pielgrzymce
W miesiącach lipcu i sierpniu dzieci z terenu naszej gminy uczestniczyły w zorganizowanych zajęciach wakacyjnych. Uczestnicy zajęć poznali zasady bezpiecznego spędzania wakacji oraz wytyczne w związku z Covid – 19. Większość zajęć odbywała się na świeżym powietrzu, w parku, na placu zabaw i boisku sportowym.
Program obejmował zabawy i animacje przy muzyce, głośne czytanie bajek z wykorzystaniem papierowego teatrzyku kamishibai, kreatywne zajęcia plastyczne, a także aerobik i zabawy z maskotką Gokuś, która sprawiła naszym pociechom wiele radości.
W spotkaniach wzięło udział trzynaścioro dzieci, dla których najbardziej atrakcyjne było spotkanie z Gokusiem i gra terenowa „Podchody".
Po tak intensywnie spędzonych wakacjach dzieci z uśmiechem na ustach powitają rok szkolny.






